Yasal Bİldİrİ
Endomer hastalarının tüm haklarına saygılıdır ve kanunlar çerçevesinde tüm haklarının savunucusudur.

www.erguncetinkaya.com sitesi çocuklar, gençler, aileleri, sağlık ekibi ve çocuk endokrinolojisi ile ilgili konularda bilgi edinmek isteyen internet kullanıcıları için hazırlanmış bir eğitim ve iletişim sitesidir. Siteye erişim serbest ve anonimdir. Kullanıcıların kendileri hakkında kendi iradeleri ile bilgi vermek istemeleri dışında hiçbir kişisel bilgi vermeyi gerektirmez. www.erguncetinkaya.com sitesi, hatasız ve güncelleştirilmiş bilgiler içermesi için önemli bir akademik bilgi birikimine ve bu konuda faaliyet gösteren sağlık otoritesi kuruluşların desteklerine dayanmaktadır. Hasta haklarına saygı ve bilimsel etik kurallar çerçevesinde, Tıbbi Tanıtım Yönetmeliği (Resmî Gazete Yayım Tarihi: 07.09.1990 Sayı: 20628) esaslarına bağlı olarak faaliyet göstermeye devam edecektir.

 

Buna rağmen, www.erguncetinkaya.com sitesi buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

 

www.erguncetinkaya.com sitesinin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, www.erguncetinkaya.com sitesinin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

 

www.erguncetinkaya.com sitesine konuk yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, forum aracılığı ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site ve ziyaretçileri ile iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site editörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen yazarlara, görüş ve düşünceleri aktaranların kendilerine aittir.

 

www.erguncetinkaya.com sitesinin içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir.

 

www.erguncetinkaya.com sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site editörleri ve site hazırlayıcılarının iznine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya eğitim ve iletişim amaçlı diğer kullanımlar ancak ve kesinlikle kaynak gösterilmek suretiyle yapılabilir. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçi Sayacı :

Site Haritası

Yasal Bİldİrİ