2018-2017
 • 14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ ENDOMER - DOĞU EKSPRESİ İLE KARS YOLCULUĞU

  (Kasım 2018)

  Özel Ankara Endomer Endokrinoloji Merkezi; 14 Kasım Dünya Diyabetliler günü nedeniyle yaptığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu sene Doğu Ekspresi ile Kars yolculuğundaydı. T1DM'li yaşam standartına oturtmayı başarmış çocukları, sosyal açıdan da yenilikler kazandırmak, psikolojilerine olumlu katkı sağlamak adına farklı ülkelerde farklı kültürlerle buluşmalarını sağlıyor. Bu gezi ile diyabetli hastalarımızın ve ailelerinin kaynaşması, onların yalnız olmadıklarını hissetmeleri ve 'demek ki benim gibi başka çocuklar da varmış' gibi bir algıya sahip olmalarını sağlamak. Hastalıklarını kontrol altına almaları, kan şekerlerinin iyi olması için o hastalığı kabul etmeleri ve gerekenleri yapmaları çok önemli.

 • ENDOMER "10 YAŞINDA"

  (Mayıs 2018)

  Türkiye'nin ilk Endokrinoloji dal merkezi olan, Özel Ankara Endomer Endokrinoloji Merkezi 10. yıl kutlaması ile Bilkent Otel'de unutulmaz bir balo gerçekleştirerek, tüm çalışanlarını ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

 • 14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ ENDOMER - GÜRCİSTAN TURU

  (Kasım 2017)

  Özel Ankara Endomer Endokrinoloji Merkezi; 14 Kasım Dünya Diyabetliler günü nedeniyle yaptığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu sene Gürcistandaydı. T1DM'li yaşam standartına oturtmayı başarmış çocukları, sosyal açıdan da yenilikler kazandırmak, psikolojilerine olumlu katkı sağlamak adına farklı ülkelerde farklı kültürlerle buluşmalarını sağlıyor.

 • MEKTEBİM OKULLARI ALTIN ORAN KAMPÜSÜ   " OBEZİTE, SAĞLIKLI BESLENME" KONULU KONFERANS

  (Mayıs 2017)

  Doç.Dr. Ergun Çetinkaya ve Diyetisyenimiz Deniz Büyüktaşlı'nın katılımıyla "Mektebim Okulları Altın Oran Kampüsü'nde "Okul çağında sağlıklı beslenme ve obezite" hakkında bir konferans düzenledik.Konferansımızı soru ve cevaplarla sonlandırdık.Katılan öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 • ENDOMER 'DE DİYABET TOPLANTISI

  (Nisan 2017)

  Doç.Dr. Ergun Çetinkaya ,Diyetisyen Deniz Büyüktaşlı ve Medtronic firmasından Kılıç Aslan'ın katılımıyla düzenlediğimiz bu toplantıda pompa ile ilgili sorunlar, bazal/bolus ayarlamaları, bolus sihirbazı /ikili yayma gibi  menüler hakkında bilgilendirme, Karbonhidrat sayımı ile ilgili sorunlar ve yeni teknolojiler hakkında bilgi verildi.

 • ÇANKAYA BELEDİYESİ SOKULLU BAHAR EVİ  "YAŞLILIK DÖNEMİNDE BESLENME" KONULU KONFERANS

  (Mart 2017)

  Diyetisyen Deniz Büyüktaşlı ile 18-24 Mart Yaşlılar Haftası olması sebebiyle Çankaya Belediyesi Sokullu Bahar Evin'de 50-60 yaş üstü konuklarımıza "Yaşlılık döneminde beslenme'yi"anlattı. Konferansımızı karşılıklı soru-cevaplarla sonlardırdık.

 • İHSAN DOĞRAMACI VAKFI BİLKENT İÖO  " OBEZİTE, SAĞLIKLI BESLENME" KONULU KONFERANS

  (Ocak 2017)

  Doç.Dr. Ergun Çetinkaya ve Diyetisyenimiz Deniz Büyüktaşlı'nın katılımıyla "İhsan Doğramacı Vakfı Bilkent İlköğretim Okulunda "Okul çağında sağlıklı beslenme ve obezite" hakkında bir konferans düzenledik.Konferansımızı soru ve cevaplarla sonlandırdık.Katılan öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Sayacı :

Site Haritası

2018-2017